Om
✨ LønningsPuls; Trond Helge Baardsen // Olsen på Hjørnet // Fredag 29. mai
Trond Helge Bårdsen - pianotrubadur spiller de beste, mest allsangvennlige og «klassiske» pianobar-låtene som du bare "må høre" eller som du kanskje hadde glemt at du ville høre?
Både eldre låter, evergreens fra 60 og 70-tallet, norske klassiske hits og nyere låter fra inn og utland står på repertoaret. Selvsagte artister er Billy Joel, Elton John, Beatles og Robbie Williams. Av norske artister som serveres er det f.eks Jahn Teigen og Postgirobygget, Jokke & Valentinerne, deLillos og mange fler.
Trond har lang erfaring som musiker, trubadur og artist med mellom 60 og 100 spillejobber årlig. Han er opprinnelig fra Stavanger, men er nå bosatt i Skien etter mange år i Oslo.
Han har turnert og gitt ut tre norskspråklige orginal-album med artistprosjektet Baardsen og turnerer også på store og små kulturhus med musikk rettet mot barn.
I 2010 spilte han også i husbandet «The Lövlieones», på TV2-sommertid.
Fredag 29. mai
Konsertstart kl. 22.00
CC: Gratis / 100,-
Biffaften kl. 17.00–21.00
Bordbestilling: bestilling@olsenhjornet.no









